Üye Ol

Zaten üye misin?Giriş Yap!

Facebook hesabın var mı?Facebook ile Kayıt Ol!

 

Türkiye'nin Yenilikçi Alışveriş Sitesi
 
Comepanya.com, Türkiye'de ve bir çok ülkede önde gelen markaları ve ve özel tasarımları müşterilerine sunan, yenilikçi, özel alışveriş sitesi konseptiyle 2012 Ağustos'da yayın hayatına başlamıştır. Öncelikli hedefi müşterilerine kaliteli hizmet vermek olan Comepanya.com, ilk gününden itibaren sürekli gelişim içinde olmayı prensip edinmiştir. Comepanya.com, genç ve dinamik ekibi ile müşterilerine alışverişin büyülü hissini yaşatacaktır.
 
 
 
Güvenli Alışveriş
 
Comepanya.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Comepanya.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Comepanya.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını  kullanır ve bu sayede müşterilerine, alışveriş kolaylığı  ve güvenilirliği sağlamaktadır.
 
 
 
Kalite ve Orijinallik Garantisi
 
Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, depoda paketleme aşamasında  % 100 kalite kontrolü yapan özel operasyon ekibi ile test edilmektedir. Comepanya.com'dan yapacağınız alışverişlerde ürün orjinalliği veya kalitesi ile ilgili sorun yaşamamanız için ekibimiz titiz bir çalışma yürütmektedir.
 
 
 
En iyi Müşteri Deneyimi
 
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Comepanya.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, twitter, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.
 
Comepanya.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 15 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir,  iade ettiğiniz ürün için  ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız.
Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan Comepanya.com'un gizlilik politikasını içerir. Comepanya.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Comepanya.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Comepanya.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Comepanya.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız) vermenizi talep etmektedir.
Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir.
Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Comepanya.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler,
3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

Comepanya.com üyelik iptal işleminizi info@Comepanya.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan COMEPANYA DIŞ TICARET VE SANAL MAĞAZACILIK LIMITED ŞIRKETI sorumlu değildir. COMEPANYA DIŞ TICARET VE SANAL MAĞAZACILIK LIMITED ŞIRKETI, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

COMEPANYA DIŞ TICARET VE SANAL MAĞAZACILIK LIMITED ŞIRKETI işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

COMEPANYA DIŞ TICARET VE SANAL MAĞAZACILIK LIMITED ŞIRKETI, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi COMEPANYA DIŞ TICARET VE SANAL MAĞAZACILIK LIMITED ŞIRKETI'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. DSM GRUP, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

COMEPANYA DIŞ TICARET VE SANAL MAĞAZACILIK LIMITED ŞIRKETI bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Comepanya markası ve diğer markalar, www.comepanya.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. COMEPANYA DIŞ TICARET VE SANAL MAĞAZACILIK LIMITED ŞIRKETI'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

COMEPANYA DIŞ TICARET VE SANAL MAĞAZACILIK LIMITED ŞIRKETI, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Comepanya.com en iyi güvenlik sertifikalarından biri olan, COMODO EV SSL'e sahiptir.
EV SSL Nedir?
 
En üst seviye güven ürünü olarak tasrlanan EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir. 
 
EV ibaresine sahip olan sertifikalar "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile diğer SSL setifikalarından farklı olarak tarayıcının adres çubuğunda görüntülenen özel bir güven logosuna sahip, bu sayede kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.
 
EV SSL kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner. Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği dikkat çekici bir şekilde gösterilir.
 
Bu sertifikanın alınması için yüksek güvenlik protokolleri gerekmektedir. Ayrıca şirket bilgilerimiz ve şirketin bağlı bulunduğu adres ve telefon bilgileri comodo tarafından teyit edilip, onaylanmıştır.
 
Şirket bilgilerimiz hakkında ayrıntılı bilgilerimizi görmek için, uluslararası şirket rehberine sahip olan dnb.com'da kaydımız bulunmaktadır.
50-266-7333 D-U-N-S® numaramızla şirketimizi arıyabilir, ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.